تبلیغات
空手道 گنابادرزم 空手道 - مسابقات جام سرداران شهید شهرستان گناباد کسب درآمد پاپ آپ مطالب جالب و خواندنی
Gonabadrazm

مسابقات جام سرداران شهید شهرستان گناباد

نویسنده: رئیس انجمن چهارشنبه 8 مهر 1388 ساعت 16:59 نظرات

مسابقات قهرمانی كاراته استان تحت عنوان جام سرداران شهید و بیست و سه هزار شهید استان خراسان روز پنجشنبه 1388/7/3 در مجموعه ورزشی امام علی(ع) با شركت تیم‌هایی از داخل و خارج شهرستان برگزار شد.
چون مسابقات به مناسبت هفته دفاع مقدس و گرامیداشت جام سرداران شهید بوده است چهره سالن با تصاویر شهدا مزین بود.
مسابقات در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو رشته كاتا و كومیته با 120 نفر شركت كننده برگزار گردید.
مسابقات از سطح بالابب برخوردار بود كه مورد استقبال فراوان خانواده‌های شركت كننده قرار گرفت.
رئیس هیأت كاراته استان جناب حاج آقای محمودی به همراه نایب رئیس و دبیر هیئت كاراته در این مسابقات حضور داشتند.
اهدای جام‌های قهرمانی توسط آقای محمودی (رئیس هیئت كاراته استان خراسان رضوی) و جناب سرهنگ سعید فولادی (فرمانده ناحیه مقاومت سپاه گناباد) و آقای محمدابراهیم امینی (رئیس اداره تربیت بدنی شهرستان گناباد) به مربیان تیم‌های برتر اهدا گردید.
سرداوری مسابقات زیر نظر آقای دباغ از داروان هیأت كاراته استان بود.
برگزار كننده مسابقات تربیت بدنی ناحیه مقاومت بسیج سپاه گناباد با همكاری بنیاد شهید و هیأت كاراته شهرستان بوده‌اند.
نتایج تیمی:
مقام اول تیمی بسیج شهرستان گناباد (13 طلا، 8 نقره، 9 برنز) به مربیگری آقای محمدعلی نصیری
مقام دوم تیمی بسیج شهرستان نیشابور (10 طلا، 2 نقره، 7 برنز) به مربیگری آقای قنادان
مقام سوم تیمی بسیج شهرستان فردوس (6 طلا، 4 نقره، 5 برنز) به مربیگری آقای مهدی عرب
مقام چهارم تیمی بسیج شهرستان مشهد (3 طلا، 6 نقره، 9 برنز) به مربیگری آقای رجبی
مقام پنجم تیمی بسیج شهرستان محولات (3 نقره، 4 برنز) به مربیگری آقای صدری‌نژاد
كاپ اخلاق این مسابقات نیز به تیم بسیج شهرستان مشهد اهدا گردید.
لوح‌های قهرمانی و مدال‌های برترین‌های هر رده و وزن نیز به مربیان تیم‌ها تحویل گردید.

لیست مقام آورندگان در ادامه مطلب...

مقام آورندگان و افتخارآفرینان گناباد در این مسابقات به شرح ذیل می‌باشند:
1- محمدجواد چوپانی   مقام اول   20-  نونهالان
2- طاها تقوی مقام اول   23-  نونهالان
3- مصطفی صمیمی   مقام سوم   28-  نونهالان
4- امیرحسین صدیق منش   مقام سوم   28-  نونهالان
5- پارسا فاضلی   مقام اول   30-  نونهالان
6- رضا شاكری   مقام سوم   30-  نونهالان
7- امیرحسین پورباقر   مقام سوم   30-  نونهالان
8- رسول دلیر   مقام اول   33-  نونهالان
9- مسعود شفیعی   مقام دوم   33-  نونهالان
10- مسعود شفیعی   مقام دوم   36-  نونهالان
11- امیرحسین پورباقر   مقام اول   39-  نونهالان
12- سیدمهدی هوشیار   مقام دوم   39-  نونهالان
13- مجتبی جوادی   مقام اول   46-  نونهالان
14- مهدی قاسمی   مقام دوم   46-  نونهالان
15- حسن كشفی   مقام سوم   46+  نونهالان
16- صادق غلامیان   مقام اول   32-  نوجوانان
17- محمد اصغرزاده   مقام سوم   32-  نوجوانان
18- مهدی پورحسین   مقام دوم   38-  نوجوانان
19- علی كرامتی   مقام دوم   42-  نوجوانان
20- مهدی آخرتی   مقام اول    52-  نوجوانان
21- سیدمرتضی حاتمی   مقام اول   75-  جوانان گروه الف
22- محمد مروی   مقام اول   63-  جوانان گروه الف
23- سیدمرتضی حاتمی   مقام اول   68-  جوانان گروه ب
24- محمد مروی   مقام اول   76-  جوانان گروه ب
25- مجید نظرزاده   مقام سوم   67-  بزرگسالان
26- علی اكبر قربان‌پور   مقام اول   76-  بزرگسالان
27- رامین معصومی   مقام سوم   75-  بزرگسالان
28- سینا فاضلی   مقام دوم   كاتا  نوجوانان
29- سیدمرتضی حاتمی   مقام دوم   كاتا  جوانان
30- امین عشقی   مقام سوم   كاتا  بزرگسالان

گالری تصاویر