پنجشنبه 24 مرداد 1392

برگزاری کلاس آموزش کومیته فنی

   نوشته شده توسط: دبیر انجمن    نوع مطلب :اخبار کاراته ،باشگاه گنابادرزم در تاریخ 22 مردادماه و 24 مردادماه 92، مدرس سن سی سعید رمضانی(دان 3 شوتوکان) بود که طی دو جلسه، موارد کومیته را طبق قوانین جدید و بروز جهانی آموزش، و به مورد اجرا گذاشتند. در این جلسات آموزشی سن سی رمضانی در معیت سن سی امین محمدی به بیان و شیوه ی اجرای کاربردی و هرچه صحیح تر  تکنیک ها در مبارزات کنترلی کاراته پرداخته و از لحاظ فنی و داوری آنها را تبیین و بررسی نمودند.

جهت مشاهده تصاویر به ادامه مطلب مراجعه فرمائید

کاراته گناباد


کاراته گناباد


کاراته گنابادامین
پنجشنبه 14 شهریور 1392 07:26
اقای فیاضی
كسی نگفته بیان برنامه های داخلی باشگاهتون رو با هیئت هماهنگ كنید ولی اگه فقط مخصوی باشگاه خودتون باشه نه اینكه بانوان هم بیان از كلاس استفاده كنند.همه حرف ها رو نمیشه گفت چون برخی مسائل در هیئت مطرح میشه و اداره هم هیئت رو میشناسه نه این وب یا مدیریت این وب/
ضمنا نفس كار خوبه ولی اگه هماهنگ میكردید سایر باشگا هها و كاراته كاها هم در این كلاس شركت میكردند و از كلاس استفاده مینمودند.
امید وارم خواسته یا نخواسته تكرار نشه و همیشه هماهنگ باشید و ساز مخالف نزنید چون این جوری به ورزش كاراته لطمه وارد میشه.و دست به دست هم بدهیم برای پیشرفت كاراته.
پاسخ دبیر انجمن : آقای عشقی عزیز
ما هیچوقت از بانوان نخواستیم که بیان شرکت کنند. اونا خودشون گفتند ما هم میتونیم شرکت کنیم؟ ما هم گفتیم بله بفرمائید.
در ضمن این در صورتی هست که اونها فقط و فقط تماشاگر بودند. من نمیدونم چرا هرکی هرجا بخواد بره باید اجازه بگیره! توی شهرهای دیگه به هیچ وجه یه چنین مسائلی اصلاً طرح نمیشه که باز بخواد توی یه همچین جایی بازگو هم بشه.
این کار هم ساز مخالف زدن نیست، فقط استفاده از اختیارات خودمونه وگرنه ما همیشه در خدمت هیئت هستیم و گفتیم تا هرجایی که کاری از دستمون بر بیاد برای هیئت و کاراته ی گناباد دریغ نخواهیم کرد.
امین
شنبه 9 شهریور 1392 08:58
بحث خواستن یا نخواستن نیست اقای فیاضی.بهتر تمام برنامه هاتون از قبل با هیئت هماهنگ كنید تا مشكلی پیش نیاد.برگذاری هرگونه استاژ و كلاس اموزشی باید با هیئت هماهنگ بشه و چه شما بخواین جزء فعلیت های هیئت باشه چه نخواین ....
امیدوارم مطلب رو گرفته باشی و نیاز به توضیح بیشتر نباشه
پاسخ دبیر انجمن : آقای عشقی عزیز.
قرار نیست یک باشگاه برای برنامه های داخلی خودش باید با هیئت هماهنگ باشه. اگر مسابقه ای در سطح شهرستان یا استان به میزبانی ما قرار باشه برگذار بشه حرف شما صحیح هست، باید هماهنگ کنیم.
اما در مورد برنامه های داخلی باشگاه فکر نمیکنم نیازی باشه. و باشگاه خودش مختاره هر برنامه ای رو ترتیب بده برای هنرجوهای خودش.
وظیفه ی هیئت فقط هماهنگی بین باشگاه ها برای برنامه های مشترک، ابلاغ بخشنامه های فدراسیون به باشگاه های تابعه، رسیدگی به شکایات، و این قبیل کارهاست. که متأسفانه در شهرستان چندان به این موارد توجه نمیشه و هیئت داره مداخله ی مستقیم در امور باشگاه ها انجام میده.
امیدوارم که نیاز به توضیح بیشتر نباشه.
امین
پنجشنبه 7 شهریور 1392 07:27
نویسنده خبر اقای فیاضی و یا اقای محمدی لطفا اخبار رو با هماهنگی در وب بزارین/در تاریخ 22مرداد و24 مرداد هیئت كاراته هیچ گونه جلسه یا كلاس اموزشی نداشته بلكه كلاس اقای محمدی استاژ یا اموزش داشته بهتر قبلش با هیئت هماهنگ كنید و خروجی ان از طریق هیئت باشه تا مشكلی بوجود نیاد
پاسخ دبیر انجمن : ما میخواستیم جزء فعالیت های هیئت محسوب بشه. اما حالا که خودتون نمیخواید، بسیار خب.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات